KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 26.12.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 19.12.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ191-200 (osallistut samalla 20 kutsuun) seuraavasti:

Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40 os.

1. indy (VRL-06701) - Lowlands Merle VH14-029-0148 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Fuskari VH14-018-1809 
3. Mila (VRL-11936) - Ulapan Eeka VH14-018-1802
4. Ronya (VRL-06725) - Black Swan Dainty 
5. mori-mori (VRL-11325) - I'll Ink You Mine VH14-006-0216 
6. Mila (VRL-11936) - Näkkijärven Levoton VH14-018-1483 
7. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823 
8. Otterley Wilson (VRL-12757) – Solar Storm LM 
9. Hapero (VRL-06115) - Känkkäränkkä HV VH14-018-1810 
10. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Opal 
11. lottis (VRL-13831) - Northcrest Olympia 
12. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Tigerclaw 
13. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
14. misery. (VRL-01080) - Moon Matonen 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393 
16. mori-mori (VRL-11325) - Dead But Rising VH14-029-0196 
17. Dimma (VRL-08204) - Orbiter Echo VH14-046-0091 
18. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Karmen VH14-021-0589 
19. Mila (VRL-11936) - Claptrap Tatum VH14-031-1112 
20. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Aarre VH14-018-1867 
21. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265 
22. misery. (VRL-01080) - Moon Himmeli 
23. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913 
24. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808 
25. mori-mori (VRL-11325) - Passion 'n' Tango VH14-006-0217 
26. lottis (VRL-13831) - Downy Final 
27. misery. (VRL-01080) - Moon Joululahja 
28. Ronya (VRL-06725) - Area 51 Dainty 
29. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Adele VH14-021-0578 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Urho VH14-018-0256 
31. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Edda VH14-021-0577 
32. indy (VRL-06701) - Pencalow Timothy VH14-023-0055 
33. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Emerald 
34. Ronya (VRL-06725) - Dainty Bianna 
35. misery. (VRL-01080) - Moon Joulutarina 
36. indy (VRL-06701) - Istria Tango Dip VH13-029-0364 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443 
38. mori-mori (VRL-11325) - Idriliya VH14-029-0340 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Kopsan Mikä Boogie VH14-018-0255 
40. indy (VRL-06701) - Breezy Priscus VH14-029-0104 

2. Vaativa B 40 os.

1. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913 
2. Dimma (VRL-08204) - Orbiter Echo VH14-046-0091 
3. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Emerald 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571 
5. Ronya (VRL-06725) - Dainty Bianna 
6. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
7. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Adele VH14-021-0578 
8. indy (VRL-06701) - Lowlands Buster Bar VH14-029-0254 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811 
10. indy (VRL-06701) - Woodwhite Fifth VH14-029-0270 
11. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Karmen VH14-021-0589 
12. Ronya (VRL-06725) - Area 51 Dainty 
13. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808 
14. mori-mori (VRL-11325) - Sharktastic VH14-027-0122 
15. mori-mori (VRL-11325) - Royal Booty 
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Fuskari VH14-018-1809 
17. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265 
18. mori-mori (VRL-11325) - Gentlemen Will Fall 
19. misery. (VRL-01080) - Moon Himmeli 
20. Mila (VRL-11936) - Claptrap Tatum VH14-031-1112 
21. Hapero (VRL-06115) - Känkkäränkkä HV VH14-018-1810 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528 
23. mori-mori (VRL-11325) - Funeral for Friend 
24. lottis (VRL-13831) - Northcrest Olympia 
25. indy (VRL-06701) - Fifth Prince Blueblood VH14-029-0251 
26. Mila (VRL-11936) - Näkkijärven Levoton VH14-018-1483 
27. indy (VRL-06701) - Mu'tazz al Najya ox VH13-003-0161 
28. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Opal 
29. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570 
31. misery. (VRL-01080) - Moon Joulutarina 
32. Mila (VRL-11936) - Ulapan Eeka VH14-018-1802 
33. Otterley Wilson (VRL-12757) – Solar Storm LM 
34. misery. (VRL-01080) - Moon Matonen 
35. misery. (VRL-01080) - Moon Joululahja 
36. lottis (VRL-13831) - Downy Final 
37. Ronya (VRL-06725) - Black Swan Dainty 
38. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Aarre VH14-018-1867 
39. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Tigerclaw 
40. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Edda VH14-021-0577