KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 23.12.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 19.12.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ191-200 (osallistut samalla 20 kutsuun) seuraavasti:

Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40 os.

1. Ronya (VRL-06725) - Dainty Bianna 
2. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
3. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Karmen VH14-021-0589 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kopsan Mikä Boogie VH14-018-0255 
5. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808 
6. lottis (VRL-13831) - Northcrest Olympia 
7. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Adele VH14-021-0578 
8. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Aarre VH14-018-1867 
9. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Tigerclaw 
10. Dimma (VRL-08204) - Orbiter Echo VH14-046-0091 
11. Mila (VRL-11936) - Näkkijärven Levoton VH14-018-1483 
12. indy (VRL-06701) - Istria Tango Dip VH13-029-0364 
13. Otterley Wilson (VRL-12757) – Solar Storm LM 
14. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Opal 
15. lottis (VRL-13831) - Downy Final 
16. Ronya (VRL-06725) - Black Swan Dainty 
17. Mila (VRL-11936) - Ulapan Eeka VH14-018-1802
18. indy (VRL-06701) - Breezy Priscus VH14-029-0104 
19. indy (VRL-06701) - Pencalow Timothy VH14-023-0055 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443 
21. mori-mori (VRL-11325) - Idriliya VH14-029-0340 
22. misery. (VRL-01080) - Moon Himmeli 
23. indy (VRL-06701) - Lowlands Merle VH14-029-0148 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Urho VH14-018-0256 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393 
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Fuskari VH14-018-1809 
27. mori-mori (VRL-11325) - I'll Ink You Mine VH14-006-0216 
28. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913 
29. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Edda VH14-021-0577 
30. Ronya (VRL-06725) - Area 51 Dainty 
31. mori-mori (VRL-11325) - Dead But Rising VH14-029-0196 
32. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Emerald 
33. Mila (VRL-11936) - Claptrap Tatum VH14-031-1112 
34. misery. (VRL-01080) - Moon Joulutarina 
35. misery. (VRL-01080) - Moon Matonen 
36. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823 
37. Hapero (VRL-06115) - Känkkäränkkä HV VH14-018-1810 
38. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265 
39. misery. (VRL-01080) - Moon Joululahja 
40. mori-mori (VRL-11325) - Passion 'n' Tango VH14-006-0217 

2. Vaativa B 40 os.

1. mori-mori (VRL-11325) - Gentlemen Will Fall 
2. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Tigerclaw 
3. Mila (VRL-11936) - Näkkijärven Levoton VH14-018-1483 
4. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Karmen VH14-021-0589 
5. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Emerald 
6. misery. (VRL-01080) - Moon Joululahja 
7. Mila (VRL-11936) - Claptrap Tatum VH14-031-1112 
8. mori-mori (VRL-11325) - Funeral for Friend 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570 
10. lottis (VRL-13831) - Northcrest Olympia 
11. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Aarre VH14-018-1867 
12. mori-mori (VRL-11325) - Sharktastic VH14-027-0122 
13. Ronya (VRL-06725) - Area 51 Dainty 
14. indy (VRL-06701) - Woodwhite Fifth VH14-029-0270 
15. indy (VRL-06701) - Lowlands Buster Bar VH14-029-0254 
16. misery. (VRL-01080) - Moon Matonen 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571 
18. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528 
20. Hapero (VRL-06115) - Känkkäränkkä HV VH14-018-1810 
21. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265 
22. Ronya (VRL-06725) - Dainty Bianna 
23. misery. (VRL-01080) - Moon Himmeli 
24. indy (VRL-06701) - Mu'tazz al Najya ox VH13-003-0161 
25. Otterley Wilson (VRL-12757) – Wolf's Opal 
26. Dimma (VRL-08204) - Orbiter Echo VH14-046-0091 
27. indy (VRL-06701) - Fifth Prince Blueblood VH14-029-0251 
28. misery. (VRL-01080) - Moon Joulutarina 
29. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811 
31. Mila (VRL-11936) - Ulapan Eeka VH14-018-1802 
32. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Edda VH14-021-0577 
33. Otterley Wilson (VRL-12757) – Solar Storm LM 
34. Ronya (VRL-06725) - Black Swan Dainty 
35. mori-mori (VRL-11325) - Royal Booty 
36. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Fuskari VH14-018-1809 
37. lottis (VRL-13831) - Downy Final 
38. Pulmu N. (VRL-00102) - Rosenhof Adele VH14-021-0578 
39. Hapero (VRL-06115) - Juomamestari HV VH14-018-1808 
40. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka