KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 11.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 03.11.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ161-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40/40

1. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
2. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
3. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
4. Cery (VRL-02116) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 
5. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
6. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
7. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Tintin VH06-011-5749 
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja VH14-018-1754 
9. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
10. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
12. Sanchez (VRL-10533) - Rozamond v.d. Radon VH04-040-4209 
13. Cery (VRL-02116) - Avengen Haunted VH14-035-0228 
14. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
15. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
16. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
17. Sanchez (VRL-10533) - Castiel van Holmes 
18. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
19. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
20. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
23. Sanchez (VRL-10533) - TT Qlyzan VH12-011-0068 
24. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
25. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
26. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
27. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
28. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
31. Cery (VRL-02116) - Aidan V Thrill VH14-035-0224 
32. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
33. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
34. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
35. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
37. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
38. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
40. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223

2. Vaativa B 40/40

1. Sanchez (VRL-10533) - Paranoid Lookin' BOW VH13-011-0207 
2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
3. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
4. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
5. Cery (VRL-02116) - Aidan Radish VH14-035-0065 
6. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
7. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
8. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
9. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
10. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Perlimer VH11-011-0208 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
12. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
13. Sanchez (VRL-10533) - Caitlin van Holmes 
14. Sanchez (VRL-10533) - Coosje van Holmes 
15. Cery (VRL-02116) - Aidan Gingerfun VH14-035-0075 
16. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
18. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
19. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
20. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
21. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
22. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
23. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
24. Cery (VRL-02116) - Derwen Darky VH12-035-0106 
25. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
27. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
28. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
29. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria 
30. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
31. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
33. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
34. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
36. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
37. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria 
38. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja