KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 10.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 03.11.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ161-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40/40

1. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
2. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
3. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
4. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
6. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
8. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
9. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
10. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
12. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
15. Cery (VRL-02116) - Avengen Haunted VH14-035-0228 
16. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja VH14-018-1754 
18. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
19. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
20. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
21. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
22. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
23. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
24. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
25. Sanchez (VRL-10533) - Castiel van Holmes 
26. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
27. Sanchez (VRL-10533) - Rozamond v.d. Radon VH04-040-4209 
28. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
29. Cery (VRL-02116) - Aidan V Thrill VH14-035-0224 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
31. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
32. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
33. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Tintin VH06-011-5749 
34. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
35. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
36. Cery (VRL-02116) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 
37. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
38. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
39. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
40. Sanchez (VRL-10533) - TT Qlyzan VH12-011-0068 

2. Vaativa B 40/40

1. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
3. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
4. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
5. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
6. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
7. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
8. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
9. Sanchez (VRL-10533) - Paranoid Lookin' BOW VH13-011-0207 
10. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
11. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
12. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064 
13. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
14. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
16. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
17. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria 
18. Cery (VRL-02116) - Derwen Darky VH12-035-0106 
19. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
20. Sanchez (VRL-10533) - Caitlin van Holmes 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
22. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
23. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
24. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
26. Cery (VRL-02116) - Aidan Gingerfun VH14-035-0075 
27. Cery (VRL-02116) - Aidan Radish VH14-035-0065 
28. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Perlimer VH11-011-0208 
29. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
30. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
31. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
33. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria 
34. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
36. Sanchez (VRL-10533) - Coosje van Holmes 
37. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
38. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
39. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos