KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 09.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 03.11.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ161-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40/40

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
2. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
3. Sanchez (VRL-10533) - Rozamond v.d. Radon VH04-040-4209 
4. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
5. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
6. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
8. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
9. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
10. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
11. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
12. Sanchez (VRL-10533) - TT Qlyzan VH12-011-0068 
13. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
15. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
16. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
17. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
18. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
21. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
22. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
23. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
24. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
25. Sanchez (VRL-10533) - Castiel van Holmes 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
27. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Tintin VH06-011-5749 
28. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
29. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
30. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
31. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
32. Cery (VRL-02116) - Aidan V Thrill VH14-035-0224 
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja VH14-018-1754 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
35. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
36. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
37. Cery (VRL-02116) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 
38. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
39. Cery (VRL-02116) - Avengen Haunted VH14-035-0228 
40. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 

2. Vaativa B 40/40

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
2. Sanchez (VRL-10533) - Caitlin van Holmes 
3. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
4. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
5. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
6. Cery (VRL-02116) - Derwen Darky VH12-035-0106 
7. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
8. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064 
9. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
10. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
11. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
12. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
13. Cery (VRL-02116) - Aidan Radish VH14-035-0065 
14. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria 
15. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
17. Sanchez (VRL-10533) - Paranoid Lookin' BOW VH13-011-0207 
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
19. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
20. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Perlimer VH11-011-0208 
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
22. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
23. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
24. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
26. Sanchez (VRL-10533) - Coosje van Holmes 
27. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
31. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
32. Cery (VRL-02116) - Aidan Gingerfun VH14-035-0075 
33. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
34. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
35. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
36. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
37. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
38. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
39. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
40. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla