KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 07.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 03.11.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ161-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40/40

1. Sanchez (VRL-10533) - Castiel van Holmes 
2. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
3. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
4. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
6. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
7. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
8. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
10. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
11. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
12. Cery (VRL-02116) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 
13. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
14. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Tintin VH06-011-5749 
15. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
16. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
18. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
19. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
20. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
21. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
22. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
23. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
24. Sanchez (VRL-10533) - TT Qlyzan VH12-011-0068 
25. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
26. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
27. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
28. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
29. Cery (VRL-02116) - Avengen Haunted VH14-035-0228 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
31. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
32. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
34. Cery (VRL-02116) - Aidan V Thrill VH14-035-0224 
35. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
36. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja VH14-018-1754 
37. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
39. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
40. Sanchez (VRL-10533) - Rozamond v.d. Radon VH04-040-4209

2. Vaativa B 40/40

1. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
2. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
3. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
4. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
6. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
8. Cery (VRL-02116) - Aidan Gingerfun VH14-035-0075 
9. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
10. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
11. Sanchez (VRL-10533) - Caitlin van Holmes 
12. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
15. Cery (VRL-02116) - Derwen Darky VH12-035-0106 
16. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064 
17. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
18. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Perlimer VH11-011-0208 
19. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
21. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
22. Cery (VRL-02116) - Aidan Radish VH14-035-0065 
23. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
24. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
25. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
26. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
28. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
29. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
30. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
31. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
32. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
33. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
34. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
35. Sanchez (VRL-10533) - Coosje van Holmes 
36. Sanchez (VRL-10533) - Paranoid Lookin' BOW VH13-011-0207 
37. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
38. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
40. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria