KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 05.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 03.11.2014
- Luokkiin 40 osallistujaa, luokkaan 4 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ161-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat

1. Vaativa B 40/40

1. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
2. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
3. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
5. Cery (VRL-02116) - Aidan Great Silver VH14-035-0223 
6. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
7. Sanchez (VRL-10533) - TT Qlyzan VH12-011-0068 
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja VH14-018-1754 
9. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
10. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
13. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
14. Sanchez (VRL-10533) - Castiel van Holmes 
15. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
16. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
18. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
19. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
20. Cery (VRL-02116) - Aidan V Thrill VH14-035-0224 
21. Cery (VRL-02116) - Cabarnagh Artagnan VH14-035-0175 
22. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
23. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
24. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
25. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
26. Sanchez (VRL-10533) - Rozamond v.d. Radon VH04-040-4209 
27. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
28. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
29. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
30. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Tintin VH06-011-5749 
31. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
32. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
33. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
34. Cery (VRL-02116) - Avengen Haunted VH14-035-0228 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
36. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
37. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
38. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
39. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta

2. Vaativa B 40/40

1. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz 
2. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
3. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva VH14-018-1755 
4. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
5. Sanchez (VRL-10533) - Coosje van Holmes 
6. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
7. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
8. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
9. yersinio (VRL-06303) - Gerrodian VH14-013-0007 
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
11. Cery (VRL-02116) - Aidan Gingerfun VH14-035-0075 
12. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
13. Cery (VRL-02116) - Derwen Darky VH12-035-0106 
14. Cery (VRL-02116) - Clohernagh Barnaby VH14-035-0064 
15. Cery (VRL-02116) - Aidan Radish VH14-035-0065 
16. Sanchez (VRL-10533) - Caitlin van Holmes 
17. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria 
18. Sanchez (VRL-10533) - Paranoid Lookin' BOW VH13-011-0207 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pirunnaaraaja 
20. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
21. yersinio (VRL-06303) - Gregorio 'If 
22. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
23. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
24. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
25. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tianka 
26. Sanchez (VRL-10533) - Amarn Perlimer VH11-011-0208 
27. Jenny (VRL-12948) - Moon Pyörre VH14-018-1200 
28. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Maitoparta 
31. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria 
32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos 
34. Jenny (VRL-12948) - Moon Pohjantähti VH14-018-1199 
35. Axel (VRL-13550) - Villahaan Rosmariina VH14-018-1601 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
37. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Taavetti VH14-018-1760 
38. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
39. Juulia (VRL-09918) - Niiningin Jarla 
40. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165