KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 10.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 30.10.2014
- Luokkiin 30 osallistujaa, luokkaan 3 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ151-160 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Osallistujat

1. Helppo A 30/30

1. Ronya (VRL-06725) - Hawaii Hurricane Dainty 
2. Uppe (VRL-11253) - Derian Mats 
3. Sachiyo (VRL-11290) - Tiilikan Viiksitimali VH14-018-1216 
4. turjake (VRL-07415) - Reposaaren Nala 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Astriina 
6. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710 
7. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034 
8. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317 
9. dumi (VRL-00218) - Fifth Bikini Bright 
10. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
11. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Emilia VH14-027-0033 
12. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious 
13. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja VH14-018-1731 
14. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Leisku VH14-018-1219 
15. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728 
16. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105 
17. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223 
18. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Valtiatar 
19. lottis (VRL-13831) - Hurmoksen Hekuma 
20. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Siiderisissi 
21. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Lena VH14-018-1455 
22. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Elsi 
23. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross 
24. turjake (VRL-07415) - Kaarnan Mustarastas 
25. Ipsu (VRL-07145) - Channels Ivy VH14-027-0198 
26. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709 
27. dumi (VRL-00218) - Frill Ice Fifth 
28. dumi (VRL-00218) - Scarlatti Circus 
29. Cynoria (VRL-11723) - Sølvgårds Viking VH14-053-0179 
30. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Sammy VH14-027-0006

2. Helppo A 30/30

1. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
2. dumi (VRL-00218) - Fifth Bikini Bright 
3. Ronya (VRL-06725) - Hawaii Hurricane Dainty 
4. dumi (VRL-00218) - Frill Ice Fifth 
5. Pierre (VRL-10531) - Feigens Scota VH14-061-0136 
6. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105 
7. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223 
8. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728 
9. Sachiyo (VRL-11290) - Tiilikan Viiksitimali VH14-018-1216 
10. lottis (VRL-13831) - Hurmoksen Hekuma 
11. turjake (VRL-07415) - Lowlands Tilly 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Riemu 
13. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710 
14. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Sammy VH14-027-0006
15. Ronya (VRL-06725) - Fifth Blanka 
16. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709 
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ulrika 
18. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Emilia VH14-027-0033 
19. dumi (VRL-00218) - Scarlatti Circus 
20. tvisha (VRL-01671) - Riiviöiden Huurto 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuu 
22. Ipsu (VRL-07145) - Channels Ivy VH14-027-0198 
23. tvisha (VRL-01671) - Kahvi-Tus 
24. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviira 
26. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034 
27. Cynoria (VRL-11723) - Sølvgårds Viking VH14-053-0179 
28. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Leisku VH14-018-1219 
29. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
30. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317

3. Vaativa B 30/30

1. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 
2. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
3. Axel (VRL-13550) - Metsäkartanon Karmen VH14-018-1055 
4. Axel (VRL-13550) - Mörkövaaran Mahdoton VH14-018-1328 
5. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
6. dumi (VRL-00218) - Silvio van de Istria 
7. Ipsu (VRL-07145) - Poniniemen Dante VH14-027-0201 
8. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
9. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
11. Ipsu (VRL-07145) - Nerian Pick A Song VH14-027-0200 
12. Pierre (VRL-10531) - Irritator VH14-031-0835 
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja 
14. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
15. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Maximilian VH12-027-0111 
16. Pierre (VRL-10531) - Vaniman Sapliini VH14-018-1729 
17. K.J (VRL-00481) - Fabelhaft v.d. Low
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
19. dumi (VRL-00218) - Istria Shining Sparkle 
20. krista (VRL-13773) - Soeske v.d. Duren VH14-040-0117 
21. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
22. K.J (VRL-00481) - Crashin' Dirinthia 
23. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
24. Pierre (VRL-10531) - Røkr Prime VH14-267-0005 
25. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
26. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
27. dumi (VRL-00218) - Fifth Big Bad Wolf 
28. Ronya (VRL-06725) - Jacqueline Dainty 
29. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
30. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 

4. Vaativa B 30/30

1. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
2. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
3. Axel (VRL-13550) - Mörkövaaran Mahdoton VH14-018-1328 
4. Pierre (VRL-10531) - Vaniman Sapliini VH14-018-1729 
5. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
6. Pierre (VRL-10531) - Irritator VH14-031-0835 
7. Ronya (VRL-06725) - Jacqueline Dainty 
8. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
9. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva 
11. Ipsu (VRL-07145) - Nerian Pick A Song VH14-027-0200 
12. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
13. krista (VRL-13773) - Soeske v.d. Duren VH14-040-0117 
14. Uppe (VRL-11253) - Moon Auriikka 
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kisälli 
16. K.J (VRL-00481) - Crashin' Dirinthia 
17. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
18. Pierre (VRL-10531) - Røkr Prime VH14-267-0005 
19. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Maximilian VH12-027-0111 
20. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
21. K.J (VRL-00481) - Fabelhaft v.d. Low
22. dumi (VRL-00218) - Silvio van de Istria 
23. dumi (VRL-00218) - Fifth Big Bad Wolf 
24. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria 
25. dumi (VRL-00218) - Istria Shining Sparkle 
26. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva 
27. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa 
29. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria 
30. Ipsu (VRL-07145) - Poniniemen Dante VH14-027-0201