KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Dainty, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 ronyavirtuaalinen@gmail.com
- Kilpailupäivä 07.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 30.10.2014
- Luokkiin 30 osallistujaa, luokkaan 3 hevosta/ratsastaja, hevonen 2 luokkaa/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen ronyavirtuaalinen@gmail.com otsikolla KRJ151-160 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) seuraavasti:
Luokka/Luokat nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B

Osallistujat

1. Helppo A 30/30

1. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Valtiatar 
2. Ipsu (VRL-07145) - Channels Ivy VH14-027-0198 
3. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223 
4. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Siiderisissi 
5. lottis (VRL-13831) - Hurmoksen Hekuma 
6. dumi (VRL-00218) - Fifth Bikini Bright 
7. dumi (VRL-00218) - Scarlatti Circus 
8. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
9. Cynoria (VRL-11723) - Sølvgårds Viking VH14-053-0179 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Astriina 
11. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Lena VH14-018-1455 
12. Sachiyo (VRL-11290) - Tiilikan Viiksitimali VH14-018-1216 
13. Uppe (VRL-11253) - Derian Mats 
14. turjake (VRL-07415) - Kaarnan Mustarastas 
15. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja VH14-018-1731 
16. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Leisku VH14-018-1219 
17. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross 
18. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Elsi 
19. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710 
20. Ronya (VRL-06725) - Hawaii Hurricane Dainty 
21. dumi (VRL-00218) - Frill Ice Fifth 
22. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious 
23. turjake (VRL-07415) - Reposaaren Nala 
24. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105 
25. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728 
26. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317 
27. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034 
28. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Emilia VH14-027-0033 
29. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709 
30. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Sammy VH14-027-0006

2. Helppo A 30/30

1. dumi (VRL-00218) - Fifth Bikini Bright 
2. dumi (VRL-00218) - Scarlatti Circus 
3. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709 
4. dumi (VRL-00218) - Frill Ice Fifth 
5. Ronya (VRL-06725) - Fifth Ugly Duckling 
6. Ronya (VRL-06725) - Fifth Blanka 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuu 
8. tvisha (VRL-01671) - Kahvi-Tus 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviira 
10. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Leisku VH14-018-1219 
11. turjake (VRL-07415) - Lowlands Tilly 
12. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223 
13. Cynoria (VRL-11723) - Sølvgårds Viking VH14-053-0179 
14. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034 
15. Ipsu (VRL-07145) - Channels Ivy VH14-027-0198 
16. turjake (VRL-07415) - Hillamäen Aquamarine 
17. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Emilia VH14-027-0033 
18. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728 
19. Ronya (VRL-06725) - Hawaii Hurricane Dainty 
20. Pierre (VRL-10531) - Feigens Scota VH14-061-0136 
21. Sachiyo (VRL-11290) - Tiilikan Viiksitimali VH14-018-1216 
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ulrika 
23. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Sammy VH14-027-0006
24. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710 
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Riemu 
26. tvisha (VRL-01671) - Riiviöiden Huurto 
27. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317 
28. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105 
29. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo 
30. lottis (VRL-13831) - Hurmoksen Hekuma

3. Vaativa B 30/30

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur 
2. dumi (VRL-00218) - Fifth Big Bad Wolf 
3. K.J (VRL-00481) - Fabelhaft v.d. Low
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Siruliinu 
5. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
6. Pierre (VRL-10531) - Irritator VH14-031-0835 
7. turjake (VRL-07415) - Pencalow Meganne 
8. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
9. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Maximilian VH12-027-0111 
10. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
11. dumi (VRL-00218) - Istria Shining Sparkle 
12. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear 
13. dumi (VRL-00218) - Silvio van de Istria 
14. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
15. Pierre (VRL-10531) - Røkr Prime VH14-267-0005 
16. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
17. Pierre (VRL-10531) - Vaniman Sapliini VH14-018-1729 
18. K.J (VRL-00481) - Crashin' Dirinthia 
19. Axel (VRL-13550) - Metsäkartanon Karmen VH14-018-1055 
20. Ipsu (VRL-07145) - Poniniemen Dante VH14-027-0201 
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villivilja 
22. krista (VRL-13773) - Soeske v.d. Duren VH14-040-0117 
23. Ronya (VRL-06725) - Jacqueline Dainty 
24. Axel (VRL-13550) - Mörkövaaran Mahdoton VH14-018-1328 
25. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454 
26. Ipsu (VRL-07145) - Nerian Pick A Song VH14-027-0200 
27. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Taiatar 
29. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
30. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375 

4. Vaativa B 30/30

1. tvisha (VRL-01671) - Moon Huurtuva 
2. Axel (VRL-13550) - Mörkövaaran Mahdoton VH14-018-1328 
3. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
4. dumi (VRL-00218) - Silvio van de Istria 
5. Pierre (VRL-10531) - Vaniman Sapliini VH14-018-1729 
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kisälli 
7. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva 
8. K.J (VRL-00481) - Crashin' Dirinthia 
9. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165 
10. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Maximilian VH12-027-0111 
11. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206 
12. turjake (VRL-07415) - Balance van de Istria 
13. Ipsu (VRL-07145) - Nerian Pick A Song VH14-027-0200 
14. Ipsu (VRL-07145) - Poniniemen Dante VH14-027-0201 
15. Pierre (VRL-10531) - Røkr Prime VH14-267-0005 
16. krista (VRL-13773) - Soeske v.d. Duren VH14-040-0117 
17. dumi (VRL-00218) - Istria Shining Sparkle 
18. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766 
19. dumi (VRL-00218) - Fifth Big Bad Wolf 
20. Uppe (VRL-11253) - Moon Auriikka 
21. Ronya (VRL-06725) - Janelle Dainty 
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Klarissa 
23. Ronya (VRL-06725) - Jacqueline Dainty 
24. Ronya (VRL-06725) - Flicker Beat Dainty 
25. turjake (VRL-07415) - Fandango van de Istria 
26. Pierre (VRL-10531) - Irritator VH14-031-0835 
27. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844 
28. K.J (VRL-00481) - Fabelhaft v.d. Low
29. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra 
30. turjake (VRL-07415) - Picasso van de Istria