Rasco Sportponies

KERJ:n alaiset kenttäratsastuskilpailut

- Kilpailuiden järjestyspaikka Rasco Sportponies, vastuuhenkilö Ronya VRL-06725 [email protected]
- Kilpailupäivä 05.11.2014, viimeinen ilmoittautumispäivä 28.10.2014
- Luokkiin 30 osallistujaa, luokkaan 3 hevosta/ratsastaja, hevonen 1 luokka/kilpailut, kerran yhteen luokkaan
- Tulokset lyhyellä arvonnalla arvontakoneella
- Suomen(pien)hevoset saavat osallistua CIC1-tasolle saakka, ponit (alle 148 cm, ei sph) CIC2-tasolle asti

Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen [email protected] otsikolla KERJ51-60 seuraavasti:
Luokka nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen mahd. VH-tunnus

Luokat
1. Helppo
2. CIC1
3. CIC2

Osallistujat

1. Helppo (avoin) 30/30

1. Kiiu (VRL-12217) - Fontana of Jadessa
2. Ronya (VRL-06725) - Cawebury Rhianna 
3. Pierre (VRL-10531) - Vaniman Sapliini VH14-018-1729 
4. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206 
5. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521 
7. Ronya (VRL-06725) - Chester v.d. Rasco 
8. Pierre (VRL-10531) - Derian Zezar VH14-061-0044 
9. Miranda (VRL-02053) - Aurea Oraculo VH14-014-0123 
10. Miranda (VRL-02053) - Hurmeen Alofina VH14-029-0369 
11. narri (VRL-06046) - Kalavaras 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Iltaukkonen 
13. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213 
14. Emmu (VRL-08154) - Dawnbrook Winter Soldier 
15. narri (VRL-06046) - Bourbon 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kokkorikko 
17. Sachiyo (VRL-11290) - Muiston Walma VH14-018-1214 
18. Ronya (VRL-06725) - Finellie 
19. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730 
20. Oona (VRL-11983) - Pilkunvilaaja 
21. Oona (VRL-11983) - Wiikari 
22. narri (VRL-06046) - Harmoiri 
23. Miranda (VRL-02053) - Lumiére Crâne VH14-076-0025 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Verjrunoi 
25. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway 
26. Sachiyo (VRL-11290) - Kärmeniemen Lucifer VH14-018-1220 
27. Oona (VRL-11983) - Hilun Nymfi 
28. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Riiviö VH14-018-1634 
29. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097 
30. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Meripihka VH14-018-1390 

2. CIC1 (avoin) 30/30

1. Ronya (VRL-06725) - Superb v.d. Wilhoeve 
2. Sachiyo (VRL-11290) - Huvitutin Pajunkissa VH14-018-1225 
3. Ronya (VRL-06725) - Irresistible 
4. Sachiyo (VRL-11290) - Taikakuun Timotei VH14-018-1397 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Samuel VH14-018-1626 
6. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Casey 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Malva 
8. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Eversti VH14-018-1130 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Hunajaruoto 
10. Ronya (VRL-06725) - Cockatiel 
11. Jenny (VRL-12948) - Pirunkorven Silvia VH14-018-0406 
12. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197 
13. narri (VRL-06046) - Univelka 
14. Miranda (VRL-02053) - Buckhead Bronxetta VH14-034-0088 
15. Hapero (VRL-06115) - Lothario VH11-035-0086 
16. narri (VRL-06046) - Hankihenki
17. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848 
18. Miranda (VRL-02053) - Tripledaiquiri VH14-027-0194 
19. Emmu (VRL-08154) - Fear Kelvin LAC VH12-027-0113 
20. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728 
21. K.J (VRL-00481) - Ritual Rhymes KN 
22. Miranda (VRL-02053) - Ballaghmore Banshee VH14-035-0168 
23. Sachiyo (VRL-11290) - Vennamon Kimurantti VH14-018-0726 
24. Emmu (VRL-08154) - Summerbridge Kathleen 
25. K.J (VRL-00481) - All in One 
26. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Ristiseiska 
27. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pieni Pelvoitus 
29. Mila (VRL-11936) - Vaahterapolun Iloliemi VH14-018-0118 
30. Oona (VRL-11983) - Kärmeniemen Elmeri 

3. CIC2 (avoin) 30/30

1. Lissu T. (VRL-12701) - Vor Karina 
2. narri (VRL-06046) - Ryszard 
3. Pierre (VRL-10531) - Koparion VH14-021-0504 
4. Wuuki. (VRL-13582) - Amanda B VH14-031-0422 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049 
6. K.J (VRL-00481) - Crispin DON 
7. Miranda (VRL-02053) - Aeolus Fortis VH14-031-0833 
8. Juulia (VRL-09918) - Flynnstone 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Badham 
10. Ronya (VRL-06725) - Corbon v.d. Rasco 
11. Pierre (VRL-10531) - Blue Waiting Game VH14-031-1012 
12. kuristaja (VRL-04374) - Trze Kalyazin VH14-101-0011 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Succesfully Buried Alive 
14. Ronya (VRL-06725) - Florence v.d. Rasco 
15. taffel (VRL-08761) - Glamglare Ynvild VH14-010-0094 
16. Kiiu (VRL-12217) - Presicio 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Kelmin Rebecca VH14-029-0317 
18. Pierre (VRL-10531) - Cranleigh Lipra VH14-011-0544 
19. alhippa (VRL-00064) - Fifth Too Good To Be VH14-029-0011 
20. Kiiu (VRL-12217) - Pirouette Circus 
21. Venttu (VRL-13322) - Solitarius Viator Ox VH13-003-0329
22. K.J (VRL-00481) - Synthesthesia 
23. K.J (VRL-00481) - Luna de Louvre 
24. narri (VRL-06046) - Catcall 
25. Mila (VRL-11936) - Dánielas Stjärna VH14-043-0010 
26. narri (VRL-06046) - Fantaco 
27. Miranda (VRL-02053) - Stürmisch Leonie VH14-021-0446 
28. alhippa (VRL-00064) - Lumivuon Alyë VH14-023-0199 
29. Piste (VRL-11720) - The Rainy Letter VH14-027-0169 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Leodegrance VH14-023-0149 

© 2014 Rasco Sportponies